WordPress Developer

WordPress Developer

Buğra, 2010 yılında profesyonel kariyeri boyunca web tasarım, seo, e-ticaret konusunda tecrübe edindi. 2018 yılında kurduğu wordpress ajansı başlangıcından bu yana katlanarak büyüyerek Türkiye’deki en büyük WordPress odaklı web tasarım ajansı haline geldi. Buğra Yazar Ekibi ile birlikte olmadığında, onu genellikle eşi ve iki çocuğuyla vakit geçirir.

Salih Önder

WordPress Developer

Salih, 2010’dan beri wordpress developerdır. İhtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için işletmeler ve kuruluşlarla çalışmayı seven bir yazılımcıdır. Hem büyük ajanslarda hem de küçük işletmelerle çalıştı ve iyi bir mücadelenin tadını çıkarıyor. Boş zamanlarında onu wordpress eklentisi geliştirirken bulabilirsiniz.

Mert Can Sulupınar

WordPress Developer

Mert Can, Üsküdar Üniversitesi’nde Yazılım mühendisliği okuyor. Web Tasarımdan, kodlamaya uzanan geniş bir donanıma sahiptir. Mert Can Buğra Yazar Ekibine 2019 yılında Web Tasarımcısı olarak katıldı, Mert Can, ofis dışında YouTube’a içerik üretmeyi seviyor.

Rıdvan Özkan

PHP Yazılım Uzmanı

Rıdvan, PHP, Laravel, WordPress kodlamaya uzanan geniş bir donanıma sahiptir. Balıkesir Bilgisayar Programcılığı mezunu ve kodlamayı çok seviyor.

Hamza Erol

PHP Yazılım Uzmanı

Hamza wordpress e-ticaret uzmanı olmak için, işletme yönetimi geçmişini e-ticarete duyduğu hayranlıkla birleştirerek müşterilerin hayallerindeki e-ticaret sitesini hayata geçirmelerine yardımcı oldu. Çalışmadığı zamanlarda Hamza’nın netflix’te ve kampta vakit geçirdiğini görebilirsiniz.

Merve Özkan

İçerik Pazarlama Uzmanı

Merve, sizin için seo uyumlu makale yazarlığı ve içerik editörlüğü başta olmak üzere sosyal medya içerik üretimi konusunda da hizmet verir. Merve iş dışında spor salonunda ve ailesiyle vakit geçirmeyi seviyor.

Meltem Şahin

İçerik Pazarlama Uzmanı

Meltem, yüzlerce web sitesinin içeriklerini stratejik dokunuşlar katarak yazıyor, Buğra Yazar ekibinde de aynı hedefle çalışmaya devam ediyor. Tüm içerik projelerinde düzenli çalışmayı sever. Çalışmadığı zamanlarda ailesi ve köpeği ile vakit geçirdiğini ya da kahve keyfi ile video çekim denemeleri yaptığını görebilirsiniz.